Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Nacházíte se na stránkách domácího útulku, které se nachází v Nedakonicích u Uherského Hradiště, kde se staráme o kočičky bez domova. O kočky se staráme již 12 let, a v květnu roku 2014 jsme založili neziskovou organizaci, jejíž hlavní činností je ochrana a poskytování pomoci opuštěným, toulavým, týraným a nemocným kočkám. Získali jsme osvědčení o odborné způsobilosti pro odchyt a následnou péči, a také pro sběr a neškodné odstraňování kadaverů zvířat v zájmovém chovu - Veterinární univerzita v Brně.

21.7.2014-059.jpg

 

Staráme se o kočky v domácím prostředí, kde jim poskytujeme potřebnou péči.  Zdravá zvířátka kastrujeme, odčervujeme, očkujeme a nemocné léčíme. Nemáme žádné dotace ani příspěvky. Vše hradíme ze svých peněz ze zaměstnání, a peněz dárců.

Žijí s námi kočičky, které byly ponechány svému osudu. Koťata, kterým hrozila smrt  a další postižená zvířátka většinou vinou svých majitelů. Kocourek na fotce je Flíček, podle kterého jsme pojmenovali  depozitum a který s námi stále žije.

Spolu se třemi sourozenci a mámou nám Flíčka někdo nechal v  zavázané krabici u našich dveří. 

 

Tímto žádáme všechny, kdo ví o toulavé nebo týrané kočce, aby ji dovezli nebo nám zavolali a my se o ni postaráme. 

 

Z našeho útulku si můžete kočku adoptovat a pro ty, kdo z nějakého důvodu nemůžete mít kočičku doma máme i virtuální adopce. 

 

Každého zájemce o zvířátko nejprve seznámíme s podmínkami, které si můžete přečíst ZDE,  na kterých při umisťování trváme.

 

Naším cílem je, aby každá kočka byla spokojená a zdravá a proto prosíme o finanční i materiální pomoc. Finanční pomoc potřebujeme nejen na krmení pro kočky, ale hlavně na léčení a následé léky. Jakoukoliv finančí částku, prosím zasílejte na  transparentní účet č. 2200591385/2010 

Logo

Potřebujete-li použít naše logo k propagaci depozita, můžete jej stáhnout ve vysoké kvalitě a všech běžných formátech zde.

Kontakty
Kočičí depozitum Flíček, z.s
Nedakonice 99, 68738      Tel: +420 777 954 895    ve všední den prosím volejte po 16.hod.

Vedoucí Jarmila Zlámalíková


Email: depozitumflicek@seznam.cz
IČO: 029 44 677

č.ú. 2200591385/2010
 
Protože jsme zaměstnaní, máme normální pracovní dobu, návštěva v útulku je možná jen o víkendu a pouze po předchozí domluvě . Musíme stíhat to co během pracovního týdne nestihneme.ˇUklid nejen kočičích pokojů ale celého domu. Sobotní dopoledne ještě vyjíždíme na veterinu, většinou jen na očkování nebo případné kontroly po prodělané nemoci. 
 Volejte nebo piště na výše uvedené kontakty. Děkujem za pochopení.
 
Jarmila Zlámalíková - majitelka- vedoucí útulku - veškerá péče o kočičky, veterinární návštěvy kočiček, nákupy potřeb atd.
 
Jaroslav  Misík - spolumajitel - pravá ruka vedoucího péče o kočičky, manuální práce a údržba na depozitu atd.
 
 
 

26.05.2014-917.jpg