Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když nemoci trápí

16. 9. 2014

Chvilku po půlnoci jsme se vrátili  z pohotovosti, kde jsme vezli Wolfinku, Mirečka a Alexe. Večer měli velkou teplotu, také zánět očí se zhoršil. U Alexe je navíc rýma, teče mu z nosu a kýchá. Také Mireček je nemocný, má zánět dýchacích cest.

V neděli večer jsme museli odvést Haničku také na veterinu. Začala sípat a chrčet. Hned si ji tam nechali, zjistili, že má zúžené průdušky a zánět na plicích, takže se dusila.Na tři hodiny ji umístili do kyslíkového boxu. Odebrali krev,kde zjistili zvýšené množství bílých krvinek,  a že naštěstí ledviny fungují normálně. Dnes jsme ji vyzvedli, dostala antibiotika a za týden jdeme na kontrolu.

Její léčba je finančně náročnější, proto si Vás dovolujeme oslovit s pomocí. Jakýkoliv finanční příspěvek je pro nás obrovsky cenný. Peníze můžete posílat na náš transparentní účet u Fio banky 2200591385 / 2010. Fakturu za léčbu Haničky si můžete prohlédnout zde. Faktura má splatnost 29.9., tak budeme moc rádi, když do té doby nasbíráme potřebné penízky. Děkujeme.

Mockrát děkujeme za finanční příspevek od pana Sýkory a paní Šebelové. Zakoupili jsme za ně dvě karanténní klece, které jsme nutně potřebovali do karanténního pokoje.