Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eliška

14. 9. 2014

V pátek nám Eliška porodila šest krásných koťátek. Rozhodla se, že nevyužije připravený košík, ale že miminka schová dovnitř škrabadla. Kočičí miminka vypadají zdravě a Eliška se vzorně stará. 

 

kotatka.jpg

Velkou radost nám udělala Alinka, které byl amputovaný ocásek. Velmi se zlepšila, začala znovu přijímat potravu a hlavně hrát si. Vypadá, že je z ní zase veselé koťátko. Také Betynka se zlepšila. Doufáme, že už to špatné mají za sebou. V případě pokračujícího zlepšení půjdou obě do adopce.

 

p1290936.jpg

Zánět očí u Alexe a Mirečka se také zlepšil. Společně s Wolfinkou půjdou na očkování a budou nabídnuti k adopci.

Také tento víkend jsme pracovali na venkovním výběhu. Dělalo se zastřešní, aby na boudičky nepršelo.

V pátek jsme dostali balík od paní Douglasové. Kočičky dostaly nový tunel na hraní a různé deky, povlečení a ručníky. Moc děkujeme.

p1300094.jpg

V neděli jsme měli návštěvu, dojeli se podívat z Veselí nad Moravou. Kočičky dostaly granule, pelíšek, škrabadlo, deky, povlečení a konzervičky. Také moc děkujeme.

Protože rozšiřujeme kapacitu karanténní místnosti, velmi nutně potřebujeme plastové boxy. Boxy využívají kočičky se zdravotními problémy nebo úplně nové přijímané, které je nutno na nějaký čas oddělit od jiných kočiček. Bude rádi, když nám s nákupem pomůžete a přispějete nám. Peníze prosím posílejte na náš transparentní účet 2200591385 / 2010 vedený Fio banky. Budeme vděčni za jakýkoliv finanční příspěvek. Děkujeme

 

prepravka_.jpg

 

Na nedělní focení se můžete podívat v našem fotoalbu.