Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den otevřených dveří

17. 12. 2014

14.12. jsme uspořádali první Den otevřených dveří. Pro všechny to byla jedna velká neznámá. Zda někdo přijde, jaké budou reakce a jestli to vše zvládneme. Den před tím jsme se snažili vše nachystat, aby nás nic nepřekvapilo.

 
V jedenáct jsme netrpělivě očekávali na zvonek, který nenechal na sebe dlouho čekat. Návštěvníci začali přicházet a my se jim snažili ukázat veškeré prostory a pokojíky plné koček. Bylo to krásné povídání o kočičkách a sešla se u nás početná skupina lidí milující kočky. Jedna kočička měla to štěstí, že si ji odvezli do nového domova. Alinka je kočička bez ocásku a už má svoji rodinu. Ostatní si vychutnávaly pozornost, která jim byla dávána. Kočičky se nechaly hladit a rozmazlovat pamlsky.
 

                                                                                        p1320367.jpg

p1320366.jpg

 
 
Na dvoře byla možnost si něco koupit z našeho bazárku. Mnohé lidi bazárek oslovil a odnášeli si domů i krásné dárky. Návštěvníci vybírali a upíjeli svařák, do prostoru hrály koledy a voněl stromeček. Krásná atmosféra.
 
                                    p1320381.jpg  
 
 
Lidé, kteří se k nám přišli podívat nepřicházeli s prázdnou. Přinesli spoustu věcí, dárků a přispívali i penízky. Za všechno děkujeme. Je to pro nás velká pomoc. Jsme moc rádi, že jste si udělali v předvánoční dobu čas a přišli. Určitě budeme akci opakovat, abychom se znovu v takovém hojném počtu sešli nebo i větším.
 
                                          p1320386.jpg
 

p1320377.jpg

 
Těšíme se na příště :-)
 
Renata, Kateřina, Simona, Jarka, Fanda a Jarek