Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.11.2014

6. 11. 2014

 

 

 

Jak jsme psali v neděli jsme přijali čtveřici koček, které jsme nalezli na nedakonickém hřbitově. Kočičky začínají být klidnější. Už se nechají pohladit. Zatím ještě nevíme, zda koťátka jsou kluci nebo holky. Mamina se moc fotit nechce :-) Ve čtvrtek jdou koťátka na první očkování a příští týden mamča Sára na kastraci.

p1310570.jpgp1310567.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Jedna z kočiček, která byla k nám dovezena ze zahrádkářské kolonie má rýmu. Dali jsme ji do karantény, kde se bude léčit. Snad se brzy Tlapička uzdraví. Také Sejdinka s Alinkou jsou nemocné, dostaly zánět očiček. Kocourek Bleška zřejmě při své aktivnosti spadl. Kulhá na packy, pokud se to nezlepší půjde ve čtvrtek na veterinu.

p1310493.jpg

 

Tento týden jsme dostali od paní Janíškové z Dobrých rukou ze Zlína asi 80 kg tyčinek pro kočky. Dostali je od výrobce a byla tak moc hodná, že se s námi rozdělila. Moc, moc děkujeme.

Včera jsme měli dvě návštěvy. Přišla se k nám podívat paní , která nám darovala sušičku na prádlo a přinesla i kozervičky a vaničky, pamlsky, ručníky a pasty na podporu trávení. Jsme moc vděčni a děkujeme moc za dar, usnadňuje nám práci při péči o kočičky. Také k nám přijela paní Falešníková, která si u nás virtuálně adoptovala Dědu. Přinesla pro kočičky smetanové pribináčky. Moc děkujeme.