Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.10.2014

21. 10. 2014

Včera u nás proběhlo velké očkování. Přijel pan MVDr. Zlatko Horvat, který naočkoval celkem 23 koček, u některých se jednalo o první vakcínu zejména u nově přijatých zdravých koček a u 19 se jednalo o revakcinaci . Veselský kocourek Děda měl první. Celkem to stálo 4750 Kč. Také se všechny kočičky odčervovaly a odblešovaly. Za měsíc budeme opakovat. Tuto dávku nám  pan veterinář Horvat jako sponzorský dar. Moc děkujeme za velký dar a také za perfektní přístup k našim kočičkám.

 

pan-doktor.jpg

Nově máme tři nové obyvatele. První se našla v Uherském Hradišti Východ. Jedná se o bílo mourovatou kočičku. Je zdravá a není zanedbaná. Třeba se někomu jen zaběhla. Zkusíme rozdat letáky po okolí, zda ji někdo nepostrádá. V opačném případě bude nabídnuta k adopci. Dostali jsme od nálezkyně finanční příspěvek, za který děkujeme.

 

p1310002.jpg

O víkendu se k nám nastěhovaly dvě další nájemnice. Jedná se o dvě kočičky odchycené v zahrádkářské kolonii. Kočičky tam po dlouhé čtyři roky krmila hodná paní, ale protože kočky chtěli někteří lidé otrávit, rozhodla se je přivést k nám. Jsou to venkovní starší kočky, takže adaptace na uzavřený prostor bude delší. Kočičky jsou vykastrované a naočkované. Dostali jsme také finanční příspěvek. Mockrát děkujeme.

p1310018.jpg

p1310024.jpg

Náš stálý kocourek Monty velmi málo jí, proto bude muset na veterinu. Má vleklé problémy se zuby a dásněmi, ale po poradě s panem doktorem se asi jedná o ledviny. Necháme kocourka vyšetřit a uvidíme. Haňule je na tom relativně a v rámci možností dobře. 

Náš nový pokojík se blíží k dokončení. Natáhli jsme lino a vypadá to nadějně i dveřmi, které nám neustále chyběly. O víkendu nás navštívily paní Mochnacká a Stančíková z Rožnova pod Radhoštěm, které nám dovezly granule, konzervy a prací prášek a poohlídnou se nám po dveřích. Moc děkujeme :-)

Také bychom chtěli poděkovat všem dárcům, kteří nám posíláte penízky na náš transparentí účet 2200591385 / 2010. Jsou tolik potřebné na úhradu především veterinární péče, granulí a podestýlky. Děkujeme.